Pasaulio biatlono čempionate triumfavo rusė

2015 03 13 6:00
Jekaterina Jurlova Reuters/Scanpix nuotrauka

Kontiolahtyje (Suomija) vystančiame pasaulio biatlono čempionate moterys išsidalijo medalius 15 km asmeninėse lenktynėse.

Geriausiai iš Lietuvos merginų sekėsi dusyk pro šalį prašovusiai Gabrielei Leščinskaitei, kuri nuotolį įveikė per 46 minutes 27,4 sekundės ir užėmė 39-ą vietą. Keturias baudos minutes "užsidirbusi" Natalija Paulauskaitė (49:45,4) tenkinosi 82-ąja pozicija, o aštuonis kartus šaudykloje suklydusi Natalija Kočergina (51:10,9) liko 90-ta tarp 101 finišavusios sportininkės.

Ypač nepasisekė Dianai Rasimovičiūtei-Bricei, kuri įveikus vos 1,2 km distancijos buvo dvylikta, tačiau vėliau "užsidirbo" tris baudos minutes pirmoje šaudykloje, o antroje "ugnies linijoje" netaiklūs buvo visi penki jos šūviai ir lietuvė pasitraukė iš lenktynių. Čempione tapo be klaidų šaudžiusi rusė Jekaterina Jurlova. Ji nuotolį įveikė per 41 minutę 32,2 sekundės ir 23,2 sekundės aplenkė kartą šaudykloje suklydusią čekę Gabrielą Soukalovą. Bronzos medalį laimėjo suomė Kaisa Makarainen (2 klaidos), nuo nugalėtojos atsilikusi 24,4 sek.