Pasaulio čempionate gimnastė L.Švilpaitė - toli nuo lyderių

2013 10 03 14:40
Už pasirodymą ant buomo teisėjai L.Švilpaitei skyrė 71 vietą. Tomo Gaubio (ELTA) nuotrauka

Belgijoje vykstančio pasaulio sportinės gimnastikos čempionato kvalifikacijoje dalyvavusi vienintelė Lietuvos atstovė Laura Švilpaitė į finalus neprasimušė.

Daugiakovėje 19-metė Lietuvos gimnastė surinko 37,049 balo ir liko 83-ia tarp 134 dalyvių. Tiesa, Laura pasirodė tik trijuose pratimuose iš keturių.

Moterų daugiakovės atrankoje geriausiai pasirodė pirmąsias dvi vietas užėmusios amerikietės Dimone Biles (60,133 balo) ir Kyla Ross (59,198 balo), trečia buvo praėjusių pasaulio pirmenybių bronzinė prizininkė kinė Jinnan Yao (57,965 balo).

L.Švilpaitė ir atskirų rungčių atrankoje liko toli nuo lyderių ir į finalus nepateko. Geriausiai ji atliko atraminį šuolį - surinko 12,841 balo ir užėmė 44 vietą. Laisvųjų pratimų varžybose lietuvė buvo 70-a (12,000 balo), o jos pasirodymą ant buomo teisėjai įvertino 11,633 balo - 71-ąja vieta.