TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Pasaulio čempionato tvarkaraštis

2010 08 26 0:00

Grupių varžybos.

Rugpjūčio 28 d., šeštadienis.

16.00 Graikija - Kinija (C grupė)

16.00 Naujoji Zelandija - Lietuva (D)

16.30 Australija - Jordanija (A)

16.30 Tunisas - Slovėnija (B)

18.30 Rusija - Puerto Rikas (C)

18.30 Kanada - Libanas (D)

19.00 Angola - Serbija (A)

19.00 JAV - Kroatija (B)

21.00 Dramblio Kaulo Krantas - Turkija (C)

21.00 Prancūzija - Ispanija (D)

21.30 Vokietija - Argentina (A)

21.30 Iranas - Brazilija (B)

Rugpjūčio 29 d., sekmadienis

16.00 Kinija - Dramblio Kaulo Krantas (C)

16.00 Lietuva - Kanada (D)

16.30 Slovėnija - JAV (B)

16.30 Jordanija - Angola (A)

18.30 Libanas - Prancūzija (D)

18.30 Puerto Rikas - Graikija (C)

19.00 Serbija - Vokietija (A)

19.00 Kroatija - Iranas (B)

21.00 Turkija - Rusija (C)

21.00 Ispanija - Naujoji Zelandija (D)

21.30 Argentina - Australija (A)

21.30 Brazilija - Tunisas (B)

Rugpjūčio 30 d., pirmadienis

16.30 Jordanija - Serbija (A)

16.30 Slovėnija - Kroatija (B)

19.00 Australija - Vokietija (A)

19.00 Tunisas - Iranas (B)

21.30 JAV - Brazilija (B)

21.30 Angola - Argentina (A)

Rugpjūčio 31 d., antradienis

16.00 Rusija - Dramblio Kaulo Krantas (C)

16.00 Naujoji Zelandija - Libanas (D)

18.30 Puerto Rikas - Kinija (C)

18.30 Prancūzija - Kanada (D)

21.00 Graikija - Turkija (C)

21.00 Ispanija - Lietuva (D)

Rugsėjo 1 d., trečiadienis

16.00 Kinija - Rusija (C)

16.00 Kanada - Naujoji Zelandija (D)

16.30 Serbija - Australija (A)

16.30 Kroatija - Tunisas (B)

18.30 Dramblio Kaulo Krantas - Graikija (C)

18.30 Libanas - Ispanija (D)

19.00 Vokietija - Angola (A)

19.00 Iranas - JAV (B)

21.00 Turkija - Puerto Rikas (C)

21.00 Lietuva - Prancūzija (D)

21.30 Argentina - Jordanija (A)

21.30 Brazilija - Slovėnija (B)

Rugsėjo 2 d., ketvirtadienis

16.00 Puerto Rikas - Dramblio Kaulo Krantas (C)

16.00 Ispanija - Kanada (D)

16.30 Angola - Australija (A)

16.30 JAV - Tunisas (B)

18.30 Graikija - Rusija (C)

18.30 Libanas - Lietuva (D)

19.00 Argentina - Serbija (A)

19.00 Slovėnija - Iranas (B)

21.00 Turkija - Kinija (C)

21.00 Naujoji Zelandija - Prancūzija (D)

21.30 Jordanija - Vokietija (A)

21.30 Brazilija - Kroatija (B)

Aštuntfinalis

Rugsėjo 4 d., šeštadienis

A1 - B4 (61 rungtynės)

D2 - C3 (62 rungtynės)

Rugsėjo 5 d., sekmadienis

C1 - D4 (63 rungtynės)

B2 - A3 (64 rungtynės)

Rugsėjo 6 d., pirmadienis

B1 - A4 (65 rungtynės)

C2 - D3 (66 rungtynės)

Rugsėjo 7 d., antradienis

D1 - C4 (67 rungtynės)

A2 - B3 (68 rungtynės)

Ketvirtfinalis

Rugsėjo 8 d., trečiadienis

61 laimėtojas - 62 laimėtojas (69 rungtynės)

63 laimėtojas - 64 laimėtojas (70 rungtynės)

Rugsėjo 9 d., ketvirtadienis

65 laimėtojas - 66 laimėtojas (71 rungtynės)

67 laimėtojas - 68 laimėtojas (72 rungtynės)

Dėl 5-8 vietų

Rugsėjo 10 d., penktadienis

69 pralaimėtojas - 70 pralaimėtojas (73 rungtynės)

71 pralaimėtojas - 72 pralaimėtojas (74 rungtynės)

Dėl 7-8 vietų

Rugsėjo 11 d., šeštadienis

73 pralaimėtojas - 74 pralaimėtojas (75 rungtynės)

Pusfinalis

Rugsėjo 11 d., šeštadienis

69 laimėtojas - 70 laimėtojas (76 rungtynės)

71 laimėtojas - 72 laimėtojas (77 rungtynės)

Rugsėjo 12 d., sekmadienis

Dėl 5-6 vietų

73 laimėtojas - 74 laimėtojas

Dėl 3-4 vietų

76 pralaimėtojas - 77 pralaimėtojas

Finalas

76 laimėtojas - 77 laimėtojas

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"