Pasaulio taurės etape - du medaliai

2011 01 24 0:00
S.Krupeckaitė Kinijoje pasidabino sidabro ir bronzos medaliais.

Sekmadienį Kinijoje baigėsi trečiasis 2010-2011 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapas, kuriame mūsų sportininkės iškovojo du medalius.

Penktadienį bronzos medalius komandinio sprinto rungtyje iškovojo Gintarė Gaivenytė ir Simona Krupeckaitė.

O šeštadienį geriausia Lietuvos sportininkė S.Krupeckaitė asmeninėje sprinto rungtyje pelnė sidabro medalį. Iki finalo nesustabdoma buvusi Simona kovoje dėl aukso medalio dusyk pralaimėjo Ukrainos dviratininkei Liubov Šulikai. Pusfinalyje lietuvė įveikė prancūzę Clarą Sanchez, ketvirtfinalyje dukart laimėjo prieš Mu Di, o aštuntfinalyje eliminavo kanadietę Monique'ą Sullivan.

Paskutinę varžybų dieną, sekmadienį, S.Krupeckaitė varžėsi keirino rungties finale, tačiau liko šešta. Nugalėtoja tapo prancūzė C.Sanchez, aplenkusi prizininkėmis tapusias ukrainietę L.Šuliką ir britę Rebeccą Angharad James. G.Gaivenytė bendrojoje keirino rungties įskaitoje liko 25-a tarp 35 dalyvių.

Po trijų pasaulio taurės etapų S.Krupeckaitė keirino rungtyje surinko 9 taškus ir pakilo į devintąją vietą tarp 21 klasifikuotos dviratininkės. Pirmauja 20 taškų turinti C.Sanchez.

Daugiakovės (omnium) varžybose antroji diena sėkmingesnė buvo Vilijai Sereikaitei, kuri surinkusi 70 taškų bendrojoje įskaitoje užėmė dvyliktąją vietą tarp 24 dalyvių. Sekmadienį ketvirtoje rungtyje - asmeninėse persekiojimo lenktynėse - Lietuvos dviratininkė užėmė antrąją vietą, skrečo rungtyje liko 22-a ir laimėjo asmenines lenktynes laikui. Po pirmosios varžybų dienos V.Sereikaitė buvo keturiolikta.

Daugiakovės varžybų nugalėtoja tapo kanadietė Tara Whitten (24 tšk.), antra liko olandė Kirsten Wild (37 tšk.), o trečiąją poziciją užėmė prancūzė Pascale Jeuland (38 taškai).

Bendrojoje daugiakovės varžybų pasaulio taurės įskaitoje V.Sereikaitė turi tik 2 taškus ir yra aštuoniolikta tarp 19 klasifikuotų dalyvių. Pirmauja T.Whitten - 32 taškai.