Pasipylė aukso lietus

2013 07 08 11:32
M.Griškonis universiadoje neturėjo sau lygių. LŽ archyvo nuotrauka

Vasaros universiadoje Kazanėje sekmadienį auksą iškovojusios irkluotojos Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė parodė puikų pavyzdį mūsų vyrams.

Pirmadienį Lietuvos delegacijos taupyklėn dar du aukso medalius įmetė irkluotojai. Vyrų porinės dvivietės valčių klasės finale Europos vicečempionai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas aplenkė visus penkis varžovus, 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 36,76 sekundės ir finišavo pirmi.

Sidabro apdovanojimus pelnė ukrainiečiai Ivanas Dovhodko ir Aleksandras Nadtoka (6:48,96), bronza tenkinosi rusai Dmitrijus Chmylninas ir Denisas Pribylas (6:50,22).

Irklavimo regatos aukso iškovojo ir vienvietininkas Mindaugas Griškonis (7:18,32), pirmadienį pagrindiniame finale aplenkęs prizininkais tapusius meksikietį Patricką Loligerį (7:23,94) ir ukrainietį Sergejų Gumenijų (7:28,53).

Europos vicečempionai S.Ritteris ir R.Maščinskas Kazanėje aplenkė visus varžovus. / Sauliaus Ramoškos (LŽ) nuotrauka