Penkiakovininkai varžėsi Vengrijoje

2013 05 12 21:01
Olimpietis J.Kinderis Budapešte buvo septintas. <span style="font-family: 'Courier New'; font-size: 13px;">LŽ archyvo nuotrauka</span>

Budapešte vykusiame ketvirtajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape geriausiai iš lietuvių pasirodė Justinas Kinderis.

Vyrų asmeninių varžybų finale sekmadienį tarp 36 dalyvių lietuvis užėmė 7 vietą. Justinas surinko 5724 taškus.

Aukso medalį iškovojo Didžiosios Britanijos atstovas Jamesas Cooke'as (5872 tšk.), sidabro - vengras Adamas Marosi (5832), bronzos - prancūzas Jeanas Berrou (5768).

28-ąją vietą tarp 36 moterų finalo dalyvių užėmė Lina Batulevičiūtė, surinkusi 4908 taškus. Lietuvos atstovė po fechtavimosi rungties (712 tšk.) buvo 28-a, plaukime (1104 tšk.) finišavo 24-a, jojime (1120 tšk.) tenkinosi septynioliktąja pozicija, o bėgimo ir šaudymo rungtyje (1972 tšk.) liko 23-čia.

Moterų varžybų nugalėtoja tapo ukrainietė Žanna Buriak (5404 tšk.), aplenkusi tautietę Viktoriją Tereščiuk (5360 tšk.) bei Didžiosios Britanijos sportininkę Mhairį Spencę (56292 taškai).