Penkiakovininkas - aštuntas

2012 08 12 10:02
Justinas Kinderis - 200 m plaukimo rungtyje. /Reuters/Scanpix nuotr.

Šeštadienį Londono olimpiadoje varžybas baigė šiuolaikinės penkiakovės atletai. 25-erių Lietuvos sportininkas Justinas Kinderis užėmė aukštą aštuntą vietą.

Varžybos, kaip įprasta, prasidėjo nuo fechtavimo rungties, kuri lietuviui nebuvo labai sėkminga, praneša pentathlon.lt. Surinkęs 760 taškų, bendroje įskaitoje tarp 35 sportininkų J.Kinderis užėmė 25-tą vietą.

Pasibaigus plaukimo rungčiai, kurioje lietuvis buvo 15-tas, J.Kinderis pakilo į 20 poziciją. Jis 200 m distanciją įveikė per 2:04.35 ir surinko 1308 taškus.

Po jojimo rungties Lietuvos atstovas šoktelėjo į 15-tą poziciją. Rungtyje Justinas gavo 60 baudos taškų už tris nuverstas kliūtis. Jojimo rungtyje J.Kinderis pelnė 1140 taškus, o iš viso turėjo jau 3208.

Pasibaigus kombinuotai bėgimo ir šaudymo rungčiai, Justinas Kinderis surinko 5732 taškus ir galutinėje įskaitoje užėmė 8-tą vietą. Kombinuotoje rungtyje jis buvo antras ir tik 2 sekundėmis pralošė italui Nicola Benedetti.

Olimpiniu čempionu tapo čekas David Svoboda, kuris surinko 5928 taškus. Sidabro medalis atiteko Kinijos atstovui Cao Zhongrong, o bronzos apdovanojimas vengrui Adamui Marosi.