Per dieną – trys aukso medaliai

2013 07 15 15:21
Jevgenijus Šuklinas. AFP/Scanpix nuotrauka

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas Kazanėje (Rusija) vykstančioje universiadoje pirmadienį iškovojo jau antrą aukso medalį - jis buvo greičiausias ir 500 m distancijoje. O iš viso šiandien mūsų irkluotojai nudžiugino trimis aukščiausios prabos medaliais.

Kaip anksčiau skelbėme, Londono olimpinių žaidynių vicečempionas J.Šuklinas šį rytą jis tapo pasaulio studentų čempionu, kanoją irkluodamas 200 m distancijoje . O visai neseniai Jevgenijus laimėjo auksą ir 500 m distancijoje – 1:55,586. Čia sidabras atiteko Kazachstano atstovui Sergejui Jemeljanovui (1:56,203), bronza - baltarusiui Andrejui Bogdanovičiui (1:57,496).

Baidarių ir kanojų regatoje mūsų sportininkai pirmadienį iškovojo tris aukso medalius. Be J.Šuklino, auksu vakar nudžiugino ir baidarininkas Ignas Navakauskas 200 m distancijoje.