Pergalę nulėmė lietuvis

2009 01 06 0:00
Varžovai D.Zubrų (viduryje) stabdė visais būdais, tačiau lietuvis vis tiek įmušė du įvarčius.

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate Naujojo Džersio "Devils" klubui pergalę lėmė du Dainiaus Zubraus įvarčiai.

Sekmadienio vakarą namie "Devils" ledo ritulininkai po pratęsimo 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0) palaužė Otavos "Senators" komandą. D.Zubrus savo įvarčiais du kartus išlygino rezultatą - pirmojo kėlinio pabaigoje (20 min. 1:1) ir antrojo kėlinio viduryje (32 min. 2:2).

Dvylika minučių žaidusio bei dukart po dvi baudos minutes rungtynių pradžioje (0:15) ir trečiajame kėlinyje (46:46) gavusio lietuvio abu metimai buvo taiklūs.

"Devils" legionierius iš Lietuvos buvo išrinktas į geriausių šių rungtynių ledo ritulininkų trejetą kartu su po įvartį pelniusiais komandos draugais Brianu Rolstonu bei Jamie Langenbrunneriu.

Iš viso per 38 reguliariojo sezono mačus D.Zubrus pelnė 10 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 41 baudos minutę.

Iškovojęs 23-ią pergalę per 38-ias rungtynes, Naujojo Džersio klubas su 49 taškais Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje pakilo į antrąją vietą.

Tik 32 taškus turinti "Senators" ekipa yra Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio autsaiderė.