Pergalės herojumi tapo M.Kalonas

2008 11 25 0:00

Šalies futbolo rinktinės narys Mindaugas Kalonas sėkmingą sezoną papildė dar vienu trofėjumi.

Prieš kelias savaites su Dublino "Bohemians" tapęs Airijos čempionu, lietuvis su šia komanda užvakar triumfavo ir šalies Taurės turnyre. Mindaugas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.

Airijos taurės "FAI Ford" finale "Bohemians" susitiko su "Derry City". Aikštėje M.Kalonas pasirodė 62-ą minutę, kai jo komanda pirmavo 1:0. Netrukus "Derry" pelnė du įvarčius ir išsiveržė į priekį. Tačiau 76-ą minutę M.Kalonas uždirbo kampinį, po kurio Samas Morrow išlygino rezultatą - 2:2.

Per pratęsimą "Derry" vartininkui teko atremti labai pavojingą Lietuvos rinktinės saugo smūgį. Nugalėtojui nepaaiškėjus ir po pratęsimo, teko mušti 11 m baudinius. "Bohemians" pirmaujant 3:2, atėjo M.Kalono eilė. Lietuvis stipriu ir taikliu smūgiu išplėšė savo komandai pergalę.

Nuo vasaros Dublino klube sėkmingai rungtyniavęs M.Kalonas neliko nepastebėtas - netrukus jis keliaus į Anglijos "Premier" lygos klubo Birmingemo "W.B.A" peržiūrą.