Pergalės sinonimas - Garliava

2011 11 08 8:48

Lietuvos moterų rankinio lygos čempionate įvyko dvejos 7-ojo turo rungtynės. Centrinėje turo dvikovoje susitiko turnyro lyderės Kauno rajono "HC Garliava-SM" rankininkės ir šalies čempionių titulą ginanti Vilniaus "Eastcon AG-Vilniaus kolegija" komanda.

Šiose rungtynėse buvo laukta intriguojančios kovos. Tokia vyko pusantro kėlinio. Po pirmos dvikovos dalies Vilniaus rankininkės pirmavo 14:12. Tačiau antrame kėlinyje garliavietės pamažu perėmė iniciatyvą. Ypač sėkmingai rungtyniavo "HC Garliavos-SM" vartininkė Lauryna Griškonytė, sėkmingai pakeitusi vyresniąją kolegę Robertą Sadauskaitę. Vienos atakos metu L.Griškonytė atrėmė net tris varžovių metimus iš eilės. Patikimo vartininkės žaidimo įkvėptos garliavietės netrukus išlygino rezultatą (15:15), o persvėrusios pranašumo iš savų rankų nebeišleido. Garliavos komanda triumfavo rezultatu 31:23 ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės. Po 8 įvarčius nugalėtojoms pelnė Daiva Būtėnaitė ir Diana Šatkauskaitė, 5 - Jurgita Daugėlaitė, 4 - Indrė Mockevičiūtė. Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Monika Perlibaitė (9 įv.), Erika Verbovik ir Ieva Balčiūtė (po 4). "Eastcon AG-Vilniaus kolegijos" komandai šiose rungtynėse negalėjo padėti vienos ekipos lyderių Dovilė Šniokaitė ir Gintarė Anužytė.

Kitose 7 turo rungtynėse intrigos nesulaukta. Namie žaidusios Kauno "ACME-Žalgirio" rankininkės nesulaukė Panevėžio KKSC kolektyvo pasipriešinimo. Po pirmo kėlinio kaunietės pirmavo 22:6 ir rungtynių likimas niekam nebekėlė abejonių. Vėliau "ACME-Žalgiris" sumažino apsukas ir nugalėjo 12 įvarčių skirtumu - 35:23. Kauno ekipos gretose rezultatyviausios buvo Dovilė Ilčiukaitė (6 įv.), Lina Abramauskaitė (5), Justina Balzarevičiūtė ir Justina Darulytė (po 4). KKSC komandoje išsiskyrė net 13 įvarčių pelniusi Gintarė Butkevičiūtė.

Moterų lygos 8 ture ketvirtadienį laukia intriguojantis mūšis tarp pirmaujančių komandų - "ACME-Žalgirio" (11 tšk.) ir "HC Garliavos-SM" (14 tšk.). Pirmąją šį sezoną tarpusavio dvikovą 38:25 įtikinamai laimėjo garliavietės. Dar vienos pergalės atveju lyderių persvara prieš persekiotojas išaugtų iki 6 taškų.