Pirmąjį mačą tenisininkai pralaimėjo estams

2008 05 09 0:00

Armėnijos sostinėje vykstančio Deviso taurės turnyro - neoficialaus vyrų teniso komandinio čempionato - Europos ir Afrikos zonos III grupės varžybose Lietuvos tenisininkai pirmąjį mačą pralaimėjo estams.

Trečiadienį B pogrupio turnyrą Lietuvos rinktinė pradėjo nesėkme, ji 1:2 nusileido Estijos tenisininkams. Mūsų šalies sportininkai pralaimėjo abu vienetų susitikimus: Laurynas Grigelis 2:6, 6:7 (5:7) nusileido Vladimirui Ivanovui, Gvidas Sabeckis 3:6, 3:6 - Maitui Kunnapui. Garbės tašką pelnė Lietuvos pilietybę turinčio ispano Danielio Lencinos ir Gvido Sabeckio duetas, jie 6:4, 7:6 (7:4) laimėjo prieš M.Kunnapą bei Jurgeną Zoppą.

Vakar Lietuvos rinktinė kovojo su Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkais, šiandienos lietuvių varžovai - Ganos atstovai.

A pogrupyje kovoja Norvegijos, Andoros, Armėnijos ir Moldovos rinktinės. Dvi pirmąsias vietas kiekviename pogrupyje užėmusios komandos kausis dėl teisės kitą sezoną žaisti aukštesnėje - antrojoje - grupėje.