Pirmoji pergalė

2012 05 04 7:38

Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykstančio Daviso taurės - pasaulio vyrų teniso komandinių pirmenybių - Europos zonos trečiosios grupės A pogrupio turnyrą lengva pergale pradėjo Lietuvos rinktinė.

Ketvirtadienį lietuviai 3:0 nugalėjo varžovus iš San Marino. Pirmąjį susitikimą Dovydas Šakinis 6:0, 6:2 laimėjo prieš Diego Zonzini. Vėliau Laurynas Grigelis 6:2, 6:1 įveikė Marco de Rossio. O D.Šakinio ir Luko Mugevičiaus duetas 6:0, 6:2 nugalėjo San Marino porą M.de Rossi ir Domenico Vicini.

Lietuvos rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius po laimėto mačo teigė, jog komanda pasiruošusi gerai, o San Marinas tikrai nėra rinktinė, galinti lietuviams sukelti rūpesčių.

"Tikiu, kad mūsų vieta yra bent jau antrojoje Daviso taurės turnyro grupėje. Tačiau turime tai įrodinėti per kiekvieną susitikimą. Tai ir stengiamės padaryti", - sakė R.Mugevičius.

Dėl pirmos vietos A pogrupyje ir kelialapio į trečiosios grupės varžybų pusfinalį Lietuvos rinktinė šiandien susitiks su Andoros ekipa, kuri pirmąją turnyro dieną 2:1 nugalėjo San Marino tenisininkus. Sėkmės atveju lietuviai pusfinalyje dėl kelialapio į antrąją grupę varžytųsi su stipriausia D pogrupio komanda.

Pirmąją dieną D pogrupyje Graikija 3:0 nugalėjo Maltą, o Norvegijos tenisininkai 3:0 įveikė Islandijos komandą.