Pirmojo rato kovos

2012 05 30 8:13

Paryžiuje vykstančio "Grand Slam" serijos teniso turnyro - atvirojo Prancūzijos čempionato (prizų fondas - 18,72 mln. eurų) pirmąjį ratą įveikė pirmoji pasaulio raketė baltarusė Viktorija Azarenka ir titulą ginanti Kinijos atstovė Na Li.

2011-ųjų Prancūzijos čempionė septintoji pasaulio raketė N.Li dvikovą su rumune Sorana Cirstea (WTA klasifikacijoje - 41 vieta) laimėjo 6:2, 6:1. Šių metų atvirojo Australijos čempionato nugalėtoja baltarusė V.Azarenka po permainingos dvikovos 6:7 (6:8), 6:4, 6:2 šventė pergalę prieš italę Albertą Brianti (103) ir antrame rate susikaus su vokiete Dinah Pfizenmaier (194). Praėjusių metų Vimbldono čempionato nugalėtoja čekė Petra Kvitova (4) pirmojoje dvikovoje vakar 6:1, 6:2 eliminavo australę Ashleigh Barty (330), o tituluotoji rusė Marija Šarapova (2) Prancūzijos čempionate startavo "sausu" rezultatu - ji 6:0, 6:0 nugalėjo rumunę Aleksandrą Candatu (75).

Vyrų varžybas pergalingai pradėjo tituluočiausias visų laikų tenisininkas trečioji pasaulio raketė šveicaras Roger Federeris, jis 6:2, 7:5, 6:3 įveikė vokietį Tobiasą Kamkę (ATP klasifikacijoje - 77 vieta). Michailas Kukuškinas (55) iš Kazachstano išstūmė latvį Ernestą Gulbį (92) - 6:4, 7:6 (7:4), 5:7, 2:6, 6:4, o rumunas Adrianas Unguras (91) įveikė argentinietį Davidą Nalbandianą (40) - 6:3, 5:7, 6:4, 7:5. Vakar įvykusi pirmojo rato dvikova tarp ukrainiečių Aleksandro Dolgopolovo (19) ir Sergijaus Stachovskio (84) baigėsi pastarojo pergale - 6:7 (4:7), 6:4, 7:6 (7:4), 3:6, 6:3. Serbas Janko Tipsarevičius (8) antradienį 2:6, 6:4, 7:6 (7:3) 6:3 nugalėjo amerikietį Samą Querrey'ų (71).