Plaukikas A. Šidlauskas tapo pasaulio jaunimo čempionu

2015 08 30 15:01
LŽ archyvo nuotrauka

Sekmadienį Singapūre baigiasi pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas, kurį aukso medaliu vainikavo Lietuvos plaukimo talentas 18-metis Andrius Šidlauskas.

Vaikinų 50 m plaukimo krūtine finale geriausiai į starto signalą sureagavo lietuvis ir principinis jo varžovas rusas Antonas Čupkovas, rašo Sportas.lt Visgi, baseine greitai ėmė ryškėti A.Šidlausko persvara, o A.Čupkovo tempas ėmė kristi. A.Šidlauskas distanciją įveikė per 27.99 sek. ir 0.04 sek. aplenkė rimčiausią iššūkį jam metusį italą Nicolo Martinenghi (28.03). Bronza pasidabino atrankoje greičiausias buvęs kroatas Nikola Obrovacas (28.11), o minėtas A.Čupkovas (28.41) finišavo vos 7-as.

A.Šidlauskas Singapūre jau iškovojo bronzos medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje.