Plaukikas M.Sadauskas pasaulio čempionate – 31-as

2013 07 31 13:31
Reuters/Scanpix nuotrauka

Barselonoje (Ispanija) vykstančiame pasaulio vandens sporto šakų čempionate atrankos plaukime startavo Mindaugas Sadauskas. 23 metų plaukikas 100 metrų laisvojo stiliaus rungtyje finišavo per 49,91 sek. ir bendroje įskaitoje liko 31-as.

Prieš dvejus metus vykusiame čempionate M.Sadauskas šioje distancijoje pasirodė kiek geriau ir užėmė 29 vietą (49,66 sek.).

Atrankos varžybose greičiausiai plaukė australas Jamesas Magnussenas, nuotolį įveikęs per 47,71 sek. Lietuvis nuo šešioliktą vietą užėmusio sportininko brito Adamo Browno, tuo pačiu ir teisės varžytis pusfinalyje, atsiliko 0,52 sek. Varžybose dalyvavo 87 plaukikai.

Ketvirtadienį pasaulio vandens sporto šakų čempionate kovas pratęs olimpinė ir planetos čempionė Rūta Meilutytė (plauks 100 metrų laisvuoju stiliumi), Europos jaunimo čempionas Danas Rapšys (200 metrų nugara), Raminta Dvariškytė (200 metrų krūtine), Giedrius Titenis (200 metrų krūtine).