Plaukimo čempionato pusfinaliuose pasirodymą baigę Giedrius Titenis – 11-as, Danas Rapšys – 14-as

2013 08 01 21:46
Giedrius Titenis AFP/Scanpix nuotrauka

Barselonoje (Ispanija) tęsiasi pasaulio vandens sporto šakų čempionatas. Ketvirtadienį vakare į kovą pusfinaliuose stojo Giedrius Titenis ir Danas Rapšys. Į finalus Lietuvos plaukikams nepavyko prasibrauti.

G.Titenis 200 m krūtine rungties distanciją įveikė per 2 min. 10,07 sek. ir pasaulio čempionate liko 11-as. Iki finalo lietuviui pritrūko vos 0,16 sek.

Pusfinalio plaukime geriausiai pasirodė vengras Danielis Gyurta (2:08.50). Antras buvo vokietis Marco Kochas (2:08.61), trečias – britas Andrew Willisas (2:09.11).

Primename, jog G.Titenis atrankos varžybose finišavo per 2 min. 10,70 sek. ir tarp 43-ių sportininkų buvo 7-as.

Tuo tarpu 18-metis Europos jaunimo čempionas D.Rapšys 200 m nugara pusfinalyje nuplaukęs per 1 min. 59,05 sek. galutinėje įskaitoje liko 14-as.

Pusfinalyje nugalėjo amerikietis Tyleris Clary (1:55.16). Antras pusfinalyje buvo amerikietis Ryanas Lochte (1:55.88), trečias liko japoinas Ryosuke Irie (1:56.14).

D.Rapšys 200 m nugara rungties atrankoje sugaišo 1 min. 59,11 sek. užėmė 14-ą vietą tarp 34-ių dalyvių.

Ketvirtadienį ryte atrankos plaukimuose startavo ir Rūta Meilutytė (100 m laisvuoju stiliumi) bei Raminta Dvariškytė (200 m krūtine), tačiau joms į pusfinalius prasibrauti nepavyko.