Plaukimo turnyrą Romoje nutraukė gamtos stichija

2014 06 16 10:02
200 m rungties kompleksiniu būdu finale nestartavo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. LaPresse/Scanpix nuotrauka

Italijos sostinėje tris dienas vykusiame tarptautiniame "Sette Colli 2014" plaukimo turnyre atvirame 50 m ilgio baseine sekmadienio vakarą dėl stichijos - vėjo, žaibo ir lietaus - buvo tašaukta net 18 finalinių plaukimų iš 20.

200 m rungties kompleksiniu būdu finale nestartavo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. Galimybės pakovoti dėl medalio 200 m krūtine rungties finale neturėjo ir Giedrius Titenis.

Vienintelis iš lietuvių Danas Rapšys suspėjo dalyvauti 200 m rungties nugara finale, jis tarp aštuonių dalyvių užėmė ketvirtąją vietą - 1:59,08. Lietuvos plaukiką nuo bronzos skyrė 0,07 sekundės. Nugalėjo vengras Peteris Berniekas (1:57,80), aplenkęs italus Lucą Mencarinį (1:57,90) ir Christopherį Ciccaresę (1:59,01).

Turnyre Italijos sostinėje G.Titenis iškovojo du - aukso ir bronzos - medalius, o R.Meilutytė pelnė vieną aukso apdovanojimą.