Po nesėkmingos rungtynių pradžios – pirmoji „Lietuvos ryto” pergalė

2012 10 15 23:45
Samaros „Krasnyje Krylja“ krepšininkams nepavyko sustabdyti vilniečių/Oresto Gurevičiaus nuotraukos

Pirmadienį „Siemens“ arenoje Vilniaus „Lietuvos rytas“ žaidė trečiąsias šio sezono VTB Vieningosios lygos rungtynes. Po labai prastos pradžios vilniečiai įveikė Samaros „Krasnyje Krylja“ rezultatu 81:70.

Pirmąjį kėlinuką pralaimėję 14 taškų skirtumu, antrajame „Lietuvos ryto“ krepšininkai atsiliko net 17 taškų. Tačiau antrąjį kėlinuką vilniečiai baigė sėkmingai, o trečiąjį sužaidė tiesiog įspūdingai, ir iki rungtynių pabaigos likus 10 minučių, „Lietuvos ryto“ persvara siekė 8 taškus.

Paskutiniame kėlinuke Samaros klubas dar bandė išplėšti pergalę, bet vilniečiai neišleido iniciatyvos iš savo rankų ir laimėjo rungtynes rezultatu 81:70.

Tai pirmoji Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalė VTB Vieningoje lygoje šį sezoną. Prieš tai vilniečiai 71:72 pralaimėjo Kazachstano „Astanos“ komandai ir 48:75 – Sankt Peterburgo „Spartakui“.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Samaros „Krasnyje Krylja“ 81:70 (8:22, 27:22, 27:10, 19:16)

Lietuvos rytas: Steponas Babrauskas – 13, Renaldas Seibutis – 12, Janis Blūms, Nemanja Nedovič ir Mindaugas Katelynas – po 11, Predragas Samardžiskis ir Vilmantas Dilys – po 6, Artūras Jomantas – 4, Devidas Dulkys – 3, Dovydas Redikas ir Leonas Radoševičius – po 2

Krasnyje Krylja: Chester Simmons – 31, (...), Tautvydas Lydeka – 9, Rolandas Alijevas – 0