Pralaimėjo autsaideriams

2012 04 20 10:52

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionato I diviziono B grupėje Lenkijoje po įtemptos kovos 5:6 (3:1, 1:2, 1:3) pralaimėjo iki šiol pergalės džiaugsmo nepatyrusiems Rumunijos atstovams. Po keturių turų abi ekipos turi po 3 taškus.

"Varžovų vartininkas įsivaizduoja esąs legendinis Dominikas Hašekas, tačiau jis nesuvokia, ką išdarinėja vartuose. Kuo dažniau meskite į vartus ir bus įvarčių", - po pirmojo kėlinio, kurį lietuviai laimėjo 3:1, drabužinėje komandos draugus drąsino vartininkas Mantas Armalis.

Tačiau per kitus du kėlinius Lietuvos ekipai pavyko įmušti tik sykį, o ką tik patarimus žarstęs M.Armalis pats sulaukė smūgių krušos. Per paskutines keturias rungtynių minutes rumunai įmušė tris įvarčius ir išplėšė pergalę.

Lietuvos ekipoje du kartus pasižymėjo geriausiu mūsų ekipoje pripažintas Darius Pliskauskas (39:41 ir 41:03), po kartą - Nerijus Ališauskas (11:50), Aivaras Bendžius (12:51) ir Mindaugas Kieras (17:23). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Ištvanas Nagy (56:28 ir 58:13), po vieną - Attila Goga (06:12), Jevgenijus Pysarenka (25:57), Otto Biro (33:25) ir Ede Mihaly (56:14).

Paskutines čempionato rungtynes lietuviai rytoj žais su Olandijos rinktine, kuri po trijų turų turi 6 taškus. B grupės nugalėtoja iškovos kelialapį į aukštesniąją I diviziono A grupę, o paskutinėje vietoje likusi ekipa iškris į II divizioną.