LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Prancūzai išstumti iš „EuroBasket 2017“ medalių dalybų

2017 09 09 21:19
Vokietijos krepšininkai pateko tarp aštuonių pajėgiausių Europos čempionato rinktinių. FIBA nuotrauka

Pastaruosiuose trijuose Eruopos vyrų krepšinio čempionatuose medalius iškovoję Prancūzjos krepšininkai šiais metais liko be nieko.

Šeštadienį Turkijos mieste Stambule prasidėjo žemyno pirmenybių atkrintomosios varžybos – aštuntfinalis. Jame prancūzus baigti pasirodymą privertė Vokietijos rinktinė. Prieš 12 metų „EuroBasket“ prizininkais tapę vokiečiai šįkart nutarė vėl rimtai pakovoti dėl medalių. Jie Vincento Collet treniruojamą Prancūziją nugalėjo 84:81 (10:19, 24:21, 21:16, 29:25) ir išsiuntė vieną iš čempionato favoričių namo.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Danielis Theisas, 21 – Dennisas Schroderis (8 rezultatyvūs perdavimai).

Prancūzjos rinktinėje nesulaikomas buvo Evanas Fournier (27 taškai), Borisas Diaw surinko 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Šeštadienį dėl kovos iš medalių pasitraukė dar dvi ekipos: Ukraina 55:79 neatsilaikė prieš slovėnus, o suomiai 57:70 pralaimėjo Italijos rinktinei.