Prestižinėse lenktynėse E.Pučinskaitė užėmė šeštąją vietą

2008 07 15 0:00

Sekmadienį Italijoje pasibaigusiose daugiadienėse "Giro d'Italia Femminile" dviratininkių lenktynėse aukštą šeštąją vietą užėmė nugalėtojos titulą praradusi "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė.

2006 ir 2007 metais lenktynes Italijoje laimėjusi Lietuvos dviratininkė 4 min. ir 58 sek. pralaimėjo italei Fabianai Luperini, kuri pergalę vienose prestižiškiausių moterų dviratininkių lenktynių šventė penktąjį kartą, tačiau net po dešimties metų. Anksčiau italė šį maratoną tėvynėje yra laimėjusi 1995-1998 metais.

Aštuntąją vietą lenktynėse užėmusi Jolanta Polikevičiūtė nuo nugalėtojos atsiliko daugiau nei 8 minutėmis.

Aštuonių etapų ir prologo finišą pavyko pasiekti dar šešioms Lietuvos dviratininkėms iš aštuonių startavusių: Rasa Polikevičiūtė liko 37-a, Modesta Vžesniauskaitė - 40-a, Gintarė Gaivenytė, užėmė 54 vietą, Rasa Leleivytė - 59, Daiva Tušlaitė - 66, o Erika Vilūnaitė - 87 tarp 104 lenktynes baigusių dalyvių.

Sekmadienį paskutinio aštuntojo etapo nepavyko užbaigti Editai Ungurytei ir Agnei Bagdonavičiūtei. Paskutiniajame - aštuntajame - etape sekmadienį lyderių grupėje finišavo trys lietuvės, o Rasa Leleivytė ("S.C.Michela Fanini Record Rox") ir Jolanta Polikevičiūtė ("USC Chirio Forno d'Asolo) etapą baigė pirmajame dešimtuke, užimdamos atitinkamai šeštąją ir aštuntąją vietas. 31 vietą etape užėmusi Edita Pučinskaitė taip pat finišavo lyderių grupėje, kurioje greičiausia buvo vokietė Ina Teutenberg, 118,5 km įveikusi per 2 valandas 44 minutes ir 48 sekundes.