Priartėjo, bet nepasiekė medalių

2013 03 25 17:01
pentathlon.lt nuotrauka

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės antrajame etape Lietuvos duetas mišrių komandų estafetėje liko ketvirtas.

Mišrių dvejetų estafetės varžybomis Brazilijoje baigėsi šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų antrasis etapas. Per žingsnį nuo prizininkų pakylos liko Lietuvos duetas Gintarė Venčkauskaitė ir Paulius Aleksandravičius. Ketvirtojoje vietoje tarp šešiolikos porų likę lietuviai (5576 tšk.) tik 16 taškų atsiliko nuo bronziniais prizininkais tapusių latvių Elenos Rublevskos bei Deniso Čerkovskio. Pergalę iškovojo Rusijos penkiakovininkai Jekaterina Kuraškina ir Aleksandras Lesunas (5736 tšk.), jie 40 taškų aplenkė ukrainiečius Viktoriją Tereščiuk ir Ruslaną Nakonečną.

Lietuvos duetas fechtavimo rungtyje buvo vienuoliktas (712 tšk.), plaukimo - dešimtas (1304 tšk.), jojimo - šaštas (1136 tšk.) bei laimėjo šaudymo ir bėgimo dvikovę (2424 taškai).

Primename, jog moterų varžybose olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė Brazilijoje iškovojo sidabrą, o vyrų finale Justinas Kinderis užėmė dešimtąją vietą.

Trečiasis pasaulio taurės etapas vyks balandžio 17-21 d. Kinijoje.