„Prienai“ sezoną Europoje pradėjo laimėjimu

2012 11 08 2:26

Vakar Kauno sporto halėje įvykusiose Europos taurės turnyro varžybose „Prienai“ rezultatu 85:72 (16:16, 19:17, 26:21, 24:18) įveikė Jeruzalės „Hapoel“ komandą.

Atkaklios rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau trečiąjame kėlinyje „Prienų“ komanda sugebėjo įgyti kiek ženklesnį 8 taškų pranašumą. Žydai netruko jo sumažinti.

Vis tik ketvirtąjame kėlinyje Lietuvos krepšininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir atitrūko 15 taškų skirtumu (71:56; 34 min). Paaiškėjo, jog tai buvo pergalingas skirtumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:72 „Prienų“ naudai.

Statistika:

„Prienai“: Gediminas Orelikas 26, Artūras Milaknis 14, Arminas Urbutis 12 (11 atk. kam.), Gintaras Kadžiulis 10, Siimas-Sanderis Vene 9.

„Hapoel“: Craigas Smithas 15, Jacobas Pullenas 13, Ravivas Limonadas 10, Uri Kokia 10.