LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Pusę komandos taškų pelniusi M.Petrėnaitė neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjimo „Sūduvai“

2017 03 03 20:51
lmkl.lt nuotrauka

Dvidešimtąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė Marijampolės „Sūduva“ (20/2), kuri svečiuose 71:41 (11:15, 26:10, 21:9, 13:7) nesunkiai pranoko Ukmergės „Vilkmergę“ (2/21).

Šiame mače marijampolietėms nepadėjo komandos lyderė Laura Svarytė.

Rungtynes „Vilkmergė“ pradėjo susikaupusi ir „Sūduvai“ tai tapo tarsi šaltu dušu, nes ukmergiškės spurtavo 11:4. Tačiau po to sekė marijampoliečių atkarpa 7:4, kuri šeimininkėms paliko jau tik 4 taškų pranašumą – 15:11.

Antrajame ketvirtyje „Sūduva“ jau demonstravo kitokį žaidimą ir perėmė iniciatyvą bei persvėrė rezultatą – 25:19. Nors ukmergiškės stengėsi varžovių toli į priekį nepaleisti, tačiau kėlinio pabaigoje Rimvydo Samulėno auklėtinės jau turėjo dviženklį pranašumą (35:23), o prieš antrąją mačo dalį pirmavo – 37:25.

Po ilgosios pertraukos viešnios bėgo į priekį, o ukmergiškių puolimas buvo pristabdytas. Sužaidus 4 minutes, „Sūduvos“ pranašumas jau siekė 20 taškų – 50:30. „Vilkmergei“ prieš lemiamą kėlinį nepavyko labiau priartėti, o marijampolietės išlaikė užtikrintą pranašumą – 58:34.

Paskutinis ketvirtis jau buvo tik formalumas. Visą kėlinį marijampolietės išlaikė didesnę nei 20 taškų persvarą, neleido „Vilkmergei“ priartėti ir dar labiau padidinusios pranašumą šventė pergalę – 71:41.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 21 (7 atk. kam.), Monika Petrauskaitė 7 (5 atk. kam.), Aurelija Putramentaitė 6 (5 atk. kam.).

„Sūduva“: Ieva Šimkutė 17 (7 atk. kam.), Arina Bilotserkivska 15, Greta Tamašauskaitė (7 atk. kam.) ir Ieva Kazlauskaitė po 10.