Pusfinalyje J. Šuklinas pasiekė puikų rezultatą

2014 08 09 15:34

Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Maskvoje, lietuvis Jevgenijus Šuklinas pateko į vienviečių kanojų 200 m rungties A finalą.

Vienviečių kanojų 200 m rungties antrajame pusfinalio plaukime startavęs lietuvis finišavo per 38.320 sek. ir pasiekė vieną geriausių rezultatų šios rungties istorijoje. Iki pasaulio rekordo, priklausančio Henrikui Žustautui (38.269), pritrūko visai nedaug. Pusfinalį laimėjęs lietuvis pateko į rungties A finalą. Antras finišavo rusas Aleksejus Korovaškovas (38.585), trečias – kanadietis Benjaminas Biagio Tardioli.

Vietą vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finale iškovojo Ignas Navakauskas. Lietuvis trečiajame pusfinalio plaukime finišavo per 34.232 sek. ir užėmė antrą vietą. Greitesnis už I.Navakauską buvo tik švedas Petteris Menningas (34.232).

A finale plauks ir Lietuvos dvivietė baidarė, irkluojama Aurimo Lanko ir Edvino Ramanausko. Šiemet Europos čempionate bronzą iškovoję lietuviai trečiajame 200 m rungties pusfinalio plaukime užėmė antrą vietą (31.102) ir atsiliko tik nuo pagrindiniais favoritais vadinamų vokiečių Ronaldo Rauhe ir Tomo Liebscherio (30.442).

Dviviečių baidarių 1000 m rungties A finale dalyvavę lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas liko šešti. Aukso medalius iškovojo slovakai Erikas Vlčekas ir Jurajus Tarras (3:08.874).