R.Arlauskienė - Europos vicečempionė

2008 09 26 0:00
Patyrusi kalnų dviratininkė R.Arlauskienė vakar iškovojo Lietuvai sidabro medalį.
LŽ archyvo nuotrauka

Neringoje vykstančių Europos orientavimosi kalnų dviračiais pirmenybių moterų sprinto rungtyje sidabro medalį vakar iškovojo Ramunė Arlauskienė.

Lietuvė distanciją įveikė per 21:59. Už ją greitesnė buvo tik jau antrą aukso medalį laimėjusi suomė Ingrid Stengard (21:00). Pastaroji orientacininkė trečiadienį buvo nepralenkiama ir vidutinėje trasoje. Sprinto rungtyje bronza atiteko kitai Suomijos atstovei Marikai Hara (22:18). Šioje trasoje ketvirtadienį dvylikta finišavo Karolina Mickevičiūtė (23:44), trylikta - Vaida Reinartaitė (24:06).

Vyrų sprinto distancijoje geriausiai iš lietuvių pasirodęs Regimantas Kavaliauskas užėmė vienuoliktąją vietą (21:41). O Europos sprinto čempionu tapo austras Tobiasas Breitschadelis (19:55). Vicečempiono titulą iškovojo estas Tonis Ermas (20:08), bronza atiteko rusui Ruslanui Gricanui (20:24).

Šiandien Europos čempionato dalyviai Juodkrantėje kovos dėl medalių ilgojoje trasoje, o šeštadienį Nidoje vyks estafečių varžybos.