R. Berankis įveikė 34-ąją planetos raketę

2014 09 23 16:49
Ričardas Berankis nugalėjo prityrusį Prancūzijos tenisininką. AFP/Scanpix nuotrauka

Šendžene (Kinijoje) prasidėjusiame ATP-250 serijos teniso turnyre (prizų fondas - 590 tūkst. JAV dolerių) pergalingai startavo Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis.

24 metų R. Berankis (ATP reitingas - 120) pirmame varžybų rate 6:4, 6:2 įveikė 29 metų prancūzą Gillesą Simoną (34). Prieš penkerius metus G. Simonas ATP reitinge buvo pakilęs iki 6-osios pozicijos.

Mėnesio pradžioje Niujorke vykusiame atvirajame JAV teniso čempionate G. Simonas pasiekė aštuntfinalį, kur po penkių setų kovos pralaimėjo būsimajam varžybų nugalėtojui kroatui Marino Čiličiui.

Žengęs į kitą etapą, R. Berankis užsitikrino 20 reitingo taškų ir 10,2 tūkst. dolerių premiją. Aštuntfinalyje Lietuvos tenisininkas kovos su slovaku Lukašu Lacko (85), kuris 6:1, 7:6 (7:4) nugalėjo rusą Jevgenijų Donskojų (132).