R.Berankis nepateko į „Challenger La Manche“ turnyro finalą

2014 03 01 19:07
Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Prancūzijoje tęsiasi ATP „Challenger Tour“ serijos „Challenger La Manche“ vyrų teniso turnyras, kuriame į vienetų varžybų finalą nepavyko patekti pajėgiausiam Lietuvos tenisininkui 23-ejų metų Ričardui Berankiui (ATP-145).

Kaip rašo portalas Sportas.lt, R.Berankis pusfinalyje šeštadienį per 1 valandą 45 minutes 6:7 (2:7), 6:3, 2:6 pralaimėjo bendraamžiui slovakui Norbertui Gombosui (ATP-194). Tai buvo pirmasis lietuvio ir slovako tarpusavio susitikimas.

R.Berankis sėkmingai pradėjo susitikimą ir pirmajame sete pirmavo 4:1. Deja, vėliau lietuvis nesugebėjo apginti savo padavimų, o pratęsime turėjo pripažinti varžovo pranašumą. Antrajame sete R.Berankis laimėjo varžovo padavimą ir tuo pasinaudojęs išlygino bendrą rezultatą. Deja, lemiamame sete sėkmingiau žaidė Slovakijos tenisininkas.

Už patekimą į pusfinalį R.Berankiui atiteko 3250 eurų ir 35 ATP reitingo taškai.