R.Berankis Vimbldone džiugino iki pusfinalio

2007 07 09 0:00
D.Youngas (nuotraukoje) finale nugalėjo lietuvio skriaudėją V.Ignatičių.

Visą praėjusią savaitę Lietuvos teniso gerbėjus džiuginęs septyniolikmetis Ričardas Berankis, pasiekęs prestižinio Vimbldono teniso turnyro jaunių vienetų varžybų pusfinalį, pritrūko jėgų dar vienai pergalei.

Po keturių sėkmingų mačų šeštadienį Ričardas suklupo - jį 7:5, 3:6, 6:1 nugalėjo turnyro favoritu laikytas baltarusis Vladimiras Ignatičius (1). Tačiau finale pastarasis 5:7, 1:6 nusileido amerikiečiui Donaldui Yongui (3).

Dvejetų varžybų aštuntfinalyje R.Berankis poroje su Indonezijos tenisininku Christopheriu Rungkatu 4:6, 6:4, 7:10 pralaimėjo septintajai turnyro porai - italams Danieliui Lopezui ir Matteo Trevisanui.

Ketvirtą kartą Vimbldono moterų turnyro čempione šeštadienį tapo 27-erių amerikietė Venus Williams (23), kuri finale 6:4, 6:1 nugalėjo 22 metų prancūzę Marion Bartoli (18), pirmą kartą žaidusią "Grand Slam" serijos turnyro finale. V.Williams Vimbldone triumfavo 2000, 2001 ir 2005 metais.

Vyrų vienetų varžybų finale vakar susitiko penktojo titulo iš eilės siekęs šveicaras Rogeris Federeris (1) ir ispanas Rafaelis Nadalis (2). Pergalę 7:6 (9:7), 4:6, 7:6 (7:3), 2:6, 6:2 šventė ir penktą kartą iš eilės Vimbldone triumfavo R.Federeris.

Šeštadienį pusfinalyje jis 7:5, 6:3, 6:4 nugalėjo prancūzą Richard'ą Gasquet'ą (12), o R.Nadalis 3:6, 6:1, 4:1 įveikė mačo dėl traumos nebaigusį Novaką Džokovičių (4).