R. Berankis Zagrebe iškopė į ketvirtfinalį

2015 02 05 18:22
Ričardas Berankis. LŽ archyvo nuotrauka

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis po sunkios kovos prasimušė į Kroatijoje vykstančio ATP serijos „PBZ Zagreb Indoors“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 494 310 eurų, tolesnį etapą.

84 vietą pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užimantis 24-erių lietuvis ketvirtadienį aštuntfinalyje po 2 val. 12 min. trukusios kovos 3:6 (lietuvis pirmavo 3:2), 7:6 (7:5), 6:4 nugalėjo ketvirtąjį reitingą turintį 31 metų Liuksemburgo atstovą Gillesą Mullerį, kuris ATP klasifikacijoje užima 36 poziciją. Mūsiškis pateko į ketvirtfinalį ir užsidirbo 45 reitingo taškus.

Priminsime, jog neseniai vykusio „Australian Open“ turnyro ketvirtame rate, aštuntfinalyje, liuksemburgietis privertė sunkiai kovoti būsimą čempioną, pirmą pasaulio raketę Novaką Džokovičių.

Turnyro Zagrebe ketvirtfinalyje R. Berankis susitiks su italo Andreaso Seppi (ATP 41) ir anglo Jameso Wardo (ATP 109) poros nugalėtoju.

Pirmame „PBZ Zagreb Indoors“ turnyro rate R. Berankis 6:0, 6:2 įveikė 91-ąją planetos raketę 27-erių slovaką Lukašą Lacko. Dvejetų varžybų aštuntfinalyje lietuvio ir 26-erių prancūzo Adriano Mannarino duetas 6:7 (4:7), 2:6 pralaimėjo 30-mečio vokiečio Martino Emmricho bei 32-ejų švedo Andreaso Siljestromo porai.

Be pagrindinio prizo, vienetų varžybų Zagrebo teniso turnyro nugalėtojui atiteks 250 ATP reitingo taškų bei 80 tūkst. eurų čekis.