R. Kančys – greičiausiai 6 jūrmyles nubėgęs lietuvis

2014 10 12 15:16
Remigijus Kančys Smiltynėje

Smiltynėje šeštadienį vykusiose tradicinėse tarptautinėse bėgimo varžybose „Gintarinė jūrmylė 2014“, Remigijus Kančys ne tik iškovojo sidabro medalį, bet ir tapo greičiausiai šešių jūrmylių trasą įveikusiu Lietuviu.

9 sekundėmis ukrainiečiui, Mykola Yuhimchuk (35:00) nusileidęs „Kauno maratono klubo“ sportininkas ne tik pagerino savo asmeninį trasos rezultatą, bet ir tapo greičiausiai trasą įveikusiu lietuviu. R.Kančys (35:09) pagerino Dainiaus Šaučikovo (35:18), nuo 2002 metų greičiausiu buvusio lietuvio 6 jūrmylių trasos rezultatą.

Sidabro medalius trijų jūrmylių distancijoje iškovojo dar dvi „Kauno maratono klubo“ narės. Moterų įskaitoje juo pasidabino olimpietė Rasa Drazdauskaitė (19:23), o jaunuolių įskaitoje – Vytautė Pabiržytė (22:42).

Į Smiltynę iš viso atvyko apie 40 „Kauno maratono klubo“ sportininkų.