R. Meilutyrė iškovojo auksą

2016 03 31 20:42
Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Stokholme vykstančių plaukimo varžybų „Swim Open Stockholm“ moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje ketvirtadienį aukso medalį iškovojo 19-metė lietuvė Rūta Meilutytė.

Mūsų plaukikė R. Meilutytė finale finišavo per 30,13 sek. ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje.

Antrąją vietą užėmė švedė Sophie Hansson (30,98 sek.), trečiąją – rusė Natalija Ivanejeva (31,24 sek.).

Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas kovo 30 – balandžio 2 dienomis dalyvauja tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ 2016 varžybose Švedijoje.

Giedriui Titeniui ir Rūtai Meilutytei tai kontroliniai startai, na o Mindaugui Sadauskui, pasak trenerio Jono Ruddo, tai bus pirmos varžybos, kuriose jis bus „šviežias“ ir bandys įvykdyti RIO „A“ normatyvus.

Prizinis varžybų fondas 80 000 Eur. Kiekvienos rungties nugalėtojas gaus 600 Eur, antros vietos – 300 Eur, trečios – 100 Eur. Absoliučiai geriausi sportininkai pagal reitingo taškų lentelė gaus 10 000 Eur.