R.Meilutytė 100 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties atrankoje – ketvirta

2013 08 27 10:26

Dubajuje (JAE) tęsiasi pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir septyni Lietuvos atstovai. Antrą varžybų dieną sėkmingai ir vėl startavo olimpinė bei pasaulio čempionė Rūta Meilutytė.

16-metė sportininkė 100 metrų plaukdama laisvuoju stiliumi įveikė per 55,65 sek. bei užtikrintai pateko į pusfinalį. R.Meilutytės laikas tarp visų dalyvių buvo ketvirtas.

Atrankoje greičiausiai plaukė Honkongo atstovė Siobhan Bernade Haughey, kuri distanciją įveikė per 55,20 sek. R.Meilutytės asmeninis rekordas šioje rungtyje – 55,28 sek.

Kita Lietuvos atstovė Eva Gliožerytė į pusfinalį nepateko. Plimute besitreniruojanti lietuvė atplaukė per 58,24 sek. bei tarp 78 sportininkių užėmė 28 vietą. Iki šešioliktuko E.Gliožerytei pritrūko 1,05 sek.

Nepasisekė 200 metrų kombinuoto plaukimo rungtyje startavusiam Povilui Strazdui. Lietuvis distanciją įveikė per 2 min. ir 3,95 sek. bei tarp 49 sportininkų užėmė 9 vietą. Šioje rungtyje aštuoni pajėgiausi plaukikai iškart pateko į vakare vyksiantį finalą. Iki jo P.Strazdui pritrūko 0,17 sek.

Vaikinų 100 metrų distancijos plaukimo peteliške atrankos varžybose šeštą vietą užėmė bei į pusfinalį pateko Deividas Margevičius. Lietuvos atstovas nuotolį nuplaukė per 54,12 sek. Atrankoje greičiausiai plaukė amerikietis Matthew Josa (52,92 sek.).

Primename, jog antradienio vakarą pasaulio jaunimo čempionato finaluose startuos R.Meilutytė ir Danas Rapšys.