R. Meilutytė iškovojo dar tris aukso medalius

2014 08 10 19:52
Rūta Meilutytė Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Sekmadienį Šefilde (Didžioji Britanija) baigėsi „British Gas ASA National Championships“ plaukimo varžybose ilgajame (50 m) baseine. Paskutinę varžybų dieną dar tris aukso medalius iškovojo olimpinė ir pasaulio čempionė 17-metė lietuvė Rūta Meilutytė, rašo Sportas.lt.

Lietuvė sužibėjo vienoje iš savo mėgstamiausių – 100 m plaukimo krūtine – rungtyje. Galingai finale startavusi R.Meilutytė neleido suabejoti savo pranašumu ir pademonstravo puikų greitį. Lietuvė finišavo per 1 min. 5.21 sek. ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje. Būtent plaukdama 100 m krūtine R.Meilutytė tapo olimpine čempione.

50 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale R.Meilutytė užfiksavo 25.40 sek. laiką ir iškovojo ketvirtą aukso medalį. Lietuvė taip pat pagerino ir asmeninį sezono rekordą, kuris anksčiau siekė 25.59 sek. E.Gliožerytė finale buvo 5-a (26.42).

Puikų vakarą R.Meilutytė vainikavo savo pasirodymu 4x100 kombinuotoje estafetėje. Joje lietuvė su Plimuto A komandos draugėmis užfiksavo 4 min. 8.96 sek. laiką bei iškovojo aukso medalius. Plimuto C komandai atstovavusi E.Gliožerytė su ekipos draugėmis užėmė 9-ą vietą (4:20.51).

Sportas.lt primena, kad R.Meilutytė Šefilde jau buvo iškovojusi du aukso medalius – lietuvė laimėjo 100 m plaukimą laisvuoju stiliumi ir kartu su komandos draugėmis triumfavo 4x200 m estafetėje laisvuoju stiliumi. R.Meilutytė su E.Gliožeryte taip pat pasidabino sidabro medaliais merginų 4x100 m estafetėje laisvuoju stiliumi.