R.Meilutytė pagerino Lietuvos rekordą

2013 01 20 10:20
Rūta Meilutytė /AFP/Scanpix nuotrauka

Geriausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė vėl nudžiugino. Olimpinė čempionė Liuksemburge vykstančiose varžybose „Luxembourg Euro-Meet 2013“ 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje šeštadienį dar kartą pagerino Lietuvos rekordą.

Rungties finale pirmoji finišavusi R.Meilutytė distanciją įveikė per 30,9 sekundės ir artimiausią varžovę, plaukikę iš Vokietijos, aplenkė sekunde, praneša portalas Delfi.lt.

Ankstesnis 50 m plaukimo krūtine rekordas priklausė taip pat R.Meilutytei: 2012 metais Prancūzijoje ji distanciją įveikė per 30,99 sek.

Lietuvė patį vakarą plaukė ir 50 metrų laisvu stiliumi rungties finale. Distanciją įveikusi per 25,60 sek., ji užėmė antrąją vietą, 0,24 sekundės nusileisdama Vokietijos sportininkei D.Brandt (25,36 sek.). Asmeninis R.Meilutytės, kartu ir Lietuvos, rekordas šioje rungtyje yra 25,55 sek.

R. Meilutytė sekmadienį startuos dar dviejų rungčių atrankos plaukimuose – 100 m krūtine ir tokioje pačioje distancijoje laisvuoju stiliumi.