R. Meilutytė Stokholme iškovojo antrąjį auksą

2016 04 02 19:40
Rūta Meilutytė Reuters/Scanpix nuotrauka

Tarptautinės „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose Rūta Meilutytė iškovojo antrąjį aukso medalį. Giedrius Titenis pelnė sidabro medalį.

Antrą aukso medalį iškovojo R.Meilutytė. Moterų 100 m plaukimo krūtine rungtyje ji distanciją įveikė per 1 min. 6.57 s.

Antrą vietą užėmė Viktoria Zeynep Gunes iš Turkijos (1:07.73), o bronzos medalį iškovojo švedė Sophie Hansson (1:07.85).

Šiose varžybose R. Meilutytė triumfavo ir 50 m distancijoje.

Giedrius Titenis 50 m plaukimo krūtine finale (27.77 s) nusileido olimpiniam čempionui iš Pietų Afrikos Respublikos Cameronui van der Burghui (27.08 s). Bronza teko Edgarui Crespo iš Panamos (27.83 s).

Mindaugas Sadauskas 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi finale distanciją įveikė per 22.87 s ir liko septintas.

Pirmą vietą pasidalijo suomis Ari-Pekka Liukkonenas ir rusas Jevgenijus Sedovas (po 22.37 s). Bronza atiteko Rusijos plaukikui Andrejui Grečinui (22.38 s).