R. Paškauskienė su UCAM Cartagena pateko į ketvirtfinalį

2015 12 21 12:15
R. Paškauskienė (dešinėje)

Šiais metais Lietuvos stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė atstovauja Ispanijos UCAM Cartagena klubui, kuris žaidžia Europos čempionų lygoje. Kartu su Ispanijos klubu Europos čempionų lygos B grupėje Rūta Paškauskienė užima pirmą vietą ir užtikrintai pateko į ketvirtfinalį.

Savaitgalį vykusiame mače dėl patekimo į ketvirfinalį UCAM Cartagena klubas iškovojo istorinę pergalę 3:2 palaužęs Vengrijos Szekzard AC komandą. Ši pergalė užtikrino patekimą į ketvirtfinalio varžybas pirmu numeriu. Vieną tašką komandai pelnė Rūta Paškauskienė, kuri 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) nugalėjo Yu Yang.

B grupės turnyrinėje lentelėje Ispanijos klubas iš 4 žaistų mačų laimėjo 3, o Rūta Paškauskienė iš 4 žaistų susitikimų laimėjo 2.

Iš A grupės į Europos čempionų lygos ketvirtfinalį pateko Vokietijos TTC Berlin Eastside ir Prancūzijos TT Saint Quentin klubai, iš B grupės UCAM Cartagena ir Austrijos SVNO Strock komandos, iš C grupės – Prancūzijos Metz TT ir Turkijos Fenerbahce Spor Kulubu, iš D grupės – Lenkijos KTS Spar-Zamek Tarnobrzeg ir Austrijos Linz AG Froschberg. Čempionų lygos ketvirtfinalis vyks sausio 15–19 d.