R.Paškauskienė vėl laimėjo

2013 10 10 11:46
Reuters/Scanpix nuotrauka

Austrijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato asmeninėse varžybose antrą pergalę iškovojo tituluočiausia Lietuvos tenisininkė Rūta Paškauskienė.

Šeštosios grupės antroje dvikovoje lietuvė 3:0 (11:4, 14:12, 11:3) nugalėjo šveicarę Rachel Moret. Ketvirtadienį lemiamą grupės susitikimą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas Rūta žais su irgi dvi pergales iškovojusia vengre Mercedes Nagyvaradi. Dvejetų varžybose devintuoju skirstytas Rūtos Paškauskienės ir ukrainietės Margaritos Pesotskos duetas be atrankos pateko į atkrintamąsias varžybas.

Kitos trys Lietuvos tenisininkės trečiadienį patyrė antrąsias nesėkmes ir prarado galimybę patekti į atkrintamąsias varžybas. Pirmojoje grupėje Aistė Macaitė 1:3 (7:11, 1:11, 11:4, 4:11) pralaimėjo Velso atstovei Naomi Owen, penktojoje grupėje Eglė Stuckytė 1:3 (7:11, 16:14, 6:11, 5:11) neatsilaikė prieš Carole Grundisch iš Prancūzijos, o 21-ojoje grupė Ingridą Preidžiūtę įveikė rumunė Camelia Postoaca - 3:0 (11:5, 11:7, 11: 5).