Rusai buvo stipresni

2012 08 08 18:04
Vienas iš Rusijos pergalės "kalvių" - T.Mozgovas/AFP/Scanpix nuotrauka

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pralaimėjo Rusijai rezultatu 74:83.

Pirmojo kėlinio pradžioje abi komandos žaidė apyligiai, tačiau antroje kėlinio pusėje rusų krepšys lietuviams tarytum užsirišo - iki kėlinio pabaigos lietuviai iš žaidimo nebepelnė nė vieno taško ir paleido rusu į priekį. Kėlinys pralaimėtas rezultatu 10:17.

Antrąjame kėlinyje, po įnirtingos kovos, lietuviai sugebėjo sušvelninti rusų pranašumą vos dviem taškais ir kėlinys baigėsi rezultatu 32:27 Rusijos naudai.

Kova trečiąjame kėlinyje buvo dramatiška ir permaininga: kėlinio viduryje Rusija sugebėjo atitrūkti net 14 taškų skirtumu 46:32, tačiau iki kėlinio pabaigos Lietuvos krepšininkai atsitiesė, sėkmingai sužaidė paskutines minutes ir baigė kėlinį atsilikdami tik 4 taškais - 54:50.

Su viltimi pradėję ketvirtąjį kėlinį lietuviai visgi turėjo pripažinti Rusijos krepšininkų pranašumą. Nepavykus lietuvių spurtui paskutinėmis kėlinio minutėmis, rusai triumfavo su 9 taškų persvara.

Lietuvių tarpe rezultatyviausiai žaidė Rimantas Kaukėnas, surinkęs 19 taškų, Darius Songaila (15 taškų) ir Mantas Kalnietis su 14 taškų.

Rusijos rinktinėje daugiausiai taškų surinko Andrejus Kirilenka (19 tšk.) ir Timofejus Mozgovas (17tšk.).