Rūta - Europos dvejetų čempionė

2010 09 20 0:00
R.Paškauskienė (žaliais marškinėliais) poroje su O.Fadejeva dvejetų varžybose pernai buvo trečia, o šiemet jos užšoko ant auksinės pakylos.
AFP/Scanpix nuotraukos

Čekijoje surengtame Europos stalo teniso čempionate vėl švytėjo Rūtos Paškauskienės žvaigždė. Ji namo grįžta su dviem medaliais - aukso ir bronzos.

33-ejų R.Paškauskienė sekmadienį tapo Europos moterų dvejetų varžybų čempione. Finale ji su ruse Oksana Fadejeva 4:0 (11:7, 11:9, 11:4, 11:9) nugalėjo Olandijos duetą - Jie Li bei Jeleną Timiną. Beje, su savo partnere O.Fadejeva pernai Europos pirmenybėse lietuvė pelnė bronzą.

O vienetų varžybose, kaip ir praėjusių metų Senojo žemyno čempionate, Rūta vėl buvo trečia. Vakar ji pusfinalio susitikimą 1:4 (6:11, 11:8, 5:11, 8:11, 9:11) pralaimėjo 2005-ųjų Europos čempionei kinei Jia Liu, atstovaujančiai Austrijai. Įdomu, jog 2008 metais R.Paškauskienė šią kinę 4:1 nugalėjo finale ir iškovojo ilgai siektą Europos čempionės titulą. Austrijos kinė vakar dėl aukso susikovė su baltaruse Viktorija Pavlovič, kuri pusfinalyje 4:2 (12:10, 11:13, 11:7, 11:5, 9:11, 11:9) šventė pergalę prieš antrą bronzos medalį šiame čempionate iškovojusią Melek Hu iš Turkijos.