Rytoj R.Berankis kovos ketvirtfinalyje

2014 03 06 11:12
Ričardas Berankis. AFP/Scanpix nuotrauka

ATP "Challenger Tour" serijos vyrų teniso turnyre "Shimadzu All Japan Indoor Championships" Japonijoje antrą pergalę iš eilės iškovojo 23-ejų Ričardas Berankis (ATP-151).

Turnyre antras skirstytas pajėgiausias Lietuvos tenisininkas ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje 7:5, 2:6, 6:1 nugalėjo metais vyresnį amerikietį Jasoną Jungą (ATP-353). Penktadienį ketvirtfinalyje R.Berankio varžovas bus šeštas skirstytas 32 metų šveicaras Marco Chiudinelli (ATP-171). Šis tenisininkas aštuntfinalyje 6:3, 6:3 laimėjo prieš 22-ejų japoną Shuichį Sekiguchį (ATP-294).

Turnyro Japonijoje prizų fondas - 40 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 5750 dolerių čekis bei 80 ATP taškų.