S.Halep pirmą kartą žais Didžiojo kirčio turnyro finale

2014 06 05 20:39
Rumunijos teniso žvaigždė Simona Halep.   Reuters/Scanpix nuotrauka

Atvirame Prancūzijos teniso čempionate (prizų fondas - 25 mln. eurų) paaiškėjo ir antroji moterų varžybų finalininkė. Ja tapo Rumunijos atstovė Simona Halep.

Ketvirta skirstyta S.Halep ketvirtadienio vakarą 6:2, 7:6 (7:4) nugalėjo 26 metų vokietę Andreą Petkovič (28). Pirmą kartą į Didžiojo kirčio serijos turnyro finalą iškopusi 22 metų rumunė šeštadienį dėl titulo susikaus su septinta skirstyta 27-erių Rusijos tenisininke Marija Šarapova.

Tituluotoji rusė šiandien pusfinalyje 4:6, 7:5, 6:2 nugalėjo 20-metę kanadietę Eugenie Bouchard (18). M.Šarapova Paryžiuje siekia jau antro Prancūzijos čempionės titulo. Pirmą kartą Didžiojo kirčio turnyrą Paryžiuje Marija laimėjo 2012 metais, o pernai finale ji pralaimėjo amerikieti Serenai Williams.

Penktadienį dėl kelialapių į finalą kovos vyrai: antras skirstytas serbas Novakas Džokovičius stos prieš pirmą kartą Didžiojo kirčio pusfinalyje žaidžiantį latvį Ernestą Gulbį (18), o pirmoji raketė titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis, iš viso jau 8 kartus triumfavęs Prancūzijos čempionate, susikaus su škotu Andy Murray (7).