S.Krupeckaitei - antras sidabro medalis

2008 03 31 0:00
S.Krupeckaitė, pelniusi sidabro medalį sprinto 200 m rungtyje, iškovojo kelialapį į Pekino žaidynes.

Dar vieną sidabro medalį pasaulio dviračių treko čempionate Anglijoje šeštadienį iškovojo Simona Krupeckaitė. Ji užėmė antrąją vietą moterų sprinto 200 m rungtyje ir pelnė kelialapį į Pekino vasaros olimpines žaidynes.

Lietuvos dviratininkė, Mančesterio treko varžybose iškovojusi sidabrą ir 500 m atskiro starto lenktynėse (neolimpinė rungtis), 200 m sprinto finale pralaimėjo triskart šios rungties pasaulio čempionei britei Victoriai Pendleton. 2005 metais pirmą kartą šios rungties pasaulio čempione tapusi V.Pendleton šeštadienį finale vėl apgynė nugalėtojos titulą. Ji abu kartus aplenkė S.Krupeckaitę - 11,747 ir 11,499 sekundės.

Šeštąją vietą taškų lenktynėse (100 ratų - 25 km) tarp 22 dalyvių šeštadienį Mančesteryje užėmė Svetlana Paulikaitė (8 tšk.). Pasaulio čempione šioje rungtyje tapo planetos plento bei kroso dviračių čempionė olandė Marianne Vos (33 tšk.). Ji aplenkė sidabrą ir bronzą iškovojusias danę Trinę Schmidt (25 tšk.) bei italę Verą Carrarą (20 tšk.).