S.Štombergas grįžo į aikštelę

2007 10 15 0:00

Penktadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje debiutavo iš profesionaliojo sporto pasitraukęs buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Saulius Štombergas. 33 metų krepšininkas apsivilko Palangos "Naglio-Adakrio" ekipos marškinėlius.

Palangos komanda penktadienį 45 taškų skirtumu 96:51 (32:17, 12:13, 29:13, 21:8) sutriuškino "Šilutę". S.Štombergas pelnė 13 taškų (2-4/5, 3-1/5, 1-2/4), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Palangiškiai, per keturis turus iškovoję dvi pergales, čempionate užima šeštą vietą.

Po savaitgalį žaistų NKL rungtynių lyderiu tapo keturias pergales turintis Kauno "Žalgirio-Sabonio mokyklos" klubas. Pergalingai rungtyniaujantys kauniečiai namie po atkaklios kovos 84:83 (19:24, 16:22, 18:19, 31:18) nugalėjo lygos debiutantus Utenos "Juventus LKSK" krepšininkus.

Į antrą vietą pakilo Prienų "Rūdupis" (3 pergalės ir 1 pralaimėjimas), svečiuose 83:74 (23:20, 18:17, 22:24, 20:13) įveikęs Pasvalio "Pieno žvaigždžių" (7 vieta - 2/2) ekipą.

Atkakliausia dvikova vyko Kaune, kur vietos "LKKA-Atletas" po keturių pratęsimų 123:111 (19:23, 17:11, 26:22, 14:20, 9:9, 13:13, 12:12, 13:1) įveikė kitą miesto komandą "KKM-Aisčiai". Dvikovos nugalėtojas paaiškėjo tik sužaidus 60 minučių. Paskutinio pratęsimo pradžioje "KKM-Aisčiai" atstovas buvo nubaustas nesportine pražanga. Tuo pasinaudoję šeimininkai nutolo, įtvirtindami trečią pergalę pirmenybėse.