S.Williams Niujorke nuskynė trečią titulą

2008 09 09 0:00
Nenuostabu, kad čempionatą laimėjusi ir pajėgiausios planetos tenisininkės titulą susigrąžinusi S.Williams taip džiūgauja.

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato (prizų fondas 20,657 mln. JAV dolerių) moterų vienetų varžybų čempione tapusi Serena Williams susigrąžino ir pajėgiausios pasaulio tenisininkės titulą.

Anksčiau 1999 ir 2002 metais Niujorke triumfavusi S.Williams (4) sekmadienį finale 6:4, 7:5 nugalėjo pirmą kartą "Grand Slam" serijos turnyro finale žaidusią 23-ejų serbę Jeleną Jankovič (2). Rugsėjo 26 dieną 27-ąjį gimtadienį švęsianti S.Williams po pergalės atvirajame JAV čempionate susigrąžino ir pajėgiausios planetos tenisininkės titulą.

Vyrų vienetų varžybų finale vakar susitiko penktojo titulo iš eilės Niujorke siekiantis 27-erių šveicaras R.Federeris (2), šeštadienį pusfinalyje 6:3, 5:7, 7:5, 6:2 nugalėjęs 21 metų serbą Novaką Djokovičių (3), ir sekmadienį staigmeną pateikęs 21 metų britas Andy Murray (6). Pastarasis sekmadienį fantastišku žaidimu nokautavo pirmąją pasaulio raketę 22-ejų ispaną Rafaelį Nadalį - 6:2, 7:6 (7:5), 4:6, 6:4.

Moterų dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo favoritėmis laikytos Cara Black iš Zimbabvės ir amerikietė Liezel Huber, jos finale 6:3, 7:6 (8:6) laimėjo prieš kitos JAV tenisininkės Lisos Raymond bei australės Samanthos Stosur duetą. Tai jau antras C.Back šiemet laimėtas titulas Niujorke - praėjusį ketvirtadienį poroje su indu Leanderiu Paesu ji šventė pergalę mišrių dvejetų finale, kai 7:6 (8:6), 6:4 įveikė amerikietę Liezel Huber ir britą Jamie Murray`ų.