Šalies ėjikai įveikė 20 km

2016 08 12 23:10
Tarp 74 startavusių ėjikų Marius Žiūkas užėmė 26 vietą. Alfredo Pliadžio nuotrauka

Penktadienį dėl medalių Rio de Žaneiro žaidymėse kovojo sportinio ėjimo atstovai.

Tarp 74 startavusių ėjikų buvo ir du Lietuvos sportininkai – Marius Žiūkas ir Marius Šavelskis. Geriausiai iš mūsiškių žingsniavo M.Žiūkas. 20 km nuotolį jis įveikė per 1 val. 22 min. 27 sek. ir užėmė 26 vietą. M. Šavelskiui sekėsi prasčiau – sportininkas šią distanciją įveikė per 1 val. 29 min. 26 sek. ir liko 59-as.

Varžybose startavo 74 atletai. Iš jų penki nepasiekė finišo, o šeši buvo diskvalifikuoti.

Triumfavo Kinijos atstovai. Čempionu tapo Zhenas Wangas (1:19:14), olimpiniu vicečempionu – jo tautietis Zelinas Cai (1:19:26). Bronzos medalis atiteko Australijos atstovui Dane'ui Birdui-Smithui (1:19:37).