Šalies rekordus gerinę lietuviai nepateko į finalus

2014 12 07 11:34
Lietuvos plaukikai 4x100 m kombinuotoje estafetėje šalies rekordą pagerino beveik 10-čia sekundžių. ltuswimming.com nuotrauka

Sekmadienį Kataro sostinėje Dohoje besitęsiančiame Pasaulio plaukimo čempionate trumpame (25 m) baseine startavę Lietuvos plaukikai gerino šalies rekordus, tačiau to nepakako jiems patekti į Pasaulio čempionato finalų plaukimus.

200 m nugara distancijos pusfinalyje startavęs Danas Rapšys finišavo per 1 min. 51,59 sek. ir pasiekė naują Lietuvos rekordą. Pasaulio čempionato pusfinalyje užėmęs 9-ą vietą, D. Rapšys liko per žingsnį nuo finalo.

Finale nepasirodys ir Lietuvos vyrų ketvertukas, varžęsis 4x100 m kombinuotos estafetės plaukime. D. Rapšys, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas distancijoje užtruko 3 min. 28,76 sek. ir užėmė penktą vietą antrajame plaukime bei vienuoliktą tarp 23-jų komandų. Lietuviai net 9,32 sek. pagerino aštuonerius metus gyvavusį šios rungties Lietuvos rekordą.