Sandraugos taurė: Maskvoje - pergalė ir pralaimėjimas

2007 01 22 0:00
"Kauno" futbolininkai penktadienį išplėšė pergalę per teisėjo pridėtą laiką, o vakar pačioje mačo pabaigoje neišsaugojo lygiųjų.
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

"Kauno" futbolininkai 2007 metų Sandraugos taurės turnyrą Maskvoje pradėjo pergale prieš gruzinus, tačiau apmaudžiai pralaimėjo serbams.

Per pirmąsias D grupės rungtynes praeitų metų šio turnyro finalininkai kauniečiai po dramatiškos kovos 2:1 (1:1) įveikė Gruzijos čempionę Bolnisio "Sioni" vienuolikę. Pirmą įvartį nugalėtojams pelnė bosnis Edinas Pehličius (23 min.), tačiau pačioje pirmo kėlinio pabaigoje po kampinio smūgiu galva rezultatą išlygino Levanas Silagadzė.

Vos prasidėjus antram kėliniui už antrą įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas vienas gruzinų gynėjas, bet pasinaudoti kiekybine persvara "Kaunui" nesisekė. Vis dėlto per teisėjo pridėtą laiką (92 min.) puikiai visas rungtynes žaidusiam baltarusiui Viačeslavui Hlebas pavyko pelnyti pergalingą įvartį.

Vakar "Kaunas" išmėgino jėgas su pirmą kartą varžybose dalyvaujančia komanda iš Serbijos - Belgrado OFK. Serbai penktadienį nugalėjo Ašchabado MTTU (Turkmėnistanas) ekipą 2:0.

Rungtynės su OFK kauniečiams prasidėjo labai sėkmingai. Jau 6-ą min. pasižymėjo Pehličius, o 15-ą min. rezultatą padvigubino brazilas Rafaelis Ladesma. Tačiau po pertraukos iniciatyva priklausė serbams. Po jų taiklių smūgių 61-ą ir 81-ą min. rezultatas tapo lygus, o paskutinę minutę OFK išplėšė pergalę. Per kitas vakar dienos rungtynes "Sioni" nugalėjo MTTU 2:1.

Per paskutinį turą kauniečiai žais su MTTU.

A grupė

Borisovo BATE (Baltarusija) - "Regar-Tedaz" (Turkmėnistanas) 2:0, Maskvos CSKA (Rusija) - "Aktobe" (Kazachstanas) 1:1.

B grupė

Talino "Levadia" (Estija) - Narynės "Dordoi-Dinamo" (Kirgizija) 4:0, Tiraspolio "Šerif" (Moldova) - "Baky" (Azerbaidžanas) 4:3, "Šerif" - "Levadia" 3:2, "Baky" - "Dordoi-Dinamo" 1:0.

C grupė

Donecko "Šachtar" (Ukraina) - Jerevano "Banants" (Armėnija) 2:2, Taškento "Pachtakor" (Uzbekistanas) - "Ventspils" (Latvija) 0:2.