Septyniolikmečiai palaužė Korėją

2012 07 01 7:02

Pirmąją pergalę Kaune vykstančiame pasaulio jaunių (iki 17 metų) vaikinų krepšinio čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai B grupės mače po pratęsimo 119:108 (22:26, 31:31, 23:31, 24:22, 19:8) nugalėjo Korėjos krepšininkus.

Itin taikliai krepšį iš toli atakavę ir net 17 tritaškių pataikę korėjiečiai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes pirmavo 100:93, tačiau triukšmingų gerbėjų palaikomi lietuviai spurtavo 7:0 ir išplėšė pratęsimą. Per papildomas minutes daugiau jėgų išsaugoję Lietuvos krepšininkai dominavo aikštėje ir iškovojo pergalę.

Mūsų šalies komandoje rezultatyviausiai žaidė 27 taškus pelnęs ir 13 kamuolių atkovojęs Gediminas Žalalis. Edvinas Šeškus surinko 25 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, Ernestas Serkevičius įmetė 16, Lukas Grabauskas - 14, Haroldas Saprykinas 13, Karolis Ražukas ir Lukas Motiejūnas - po 11, Norbertas Giga - 2 taškus.

Kitas pasaulio čempionato rungtynes mūsų šalies septyniolikmečiai sekmadienį 18.10 val. „Žalgirio" arenoje žais su Ispanijos rinktine.